Hangfürdő gonggal és hangtálakkal augusztus 24-én

A hangmasszázs, hangfürdő összes módszere a jó egészséget és közérzetet szolgálja. Az emberi test 70 %-a vízből van és közismert tény, hogy a víz négyszer olyan jól vezeti a hangot, mint a levegő. A hangtálak – a gong és számos más hangszer mellett – fontos eszközei és kiegészítői az egészség megőrzését szolgáló alternatív eljárásoknak. A gyógyulási folyamatok serkentésének. Emlékeztetnek bennünket belső egységünkre és teljességünkre, a test szellem és lélek egészséges összhangjára.
A hangtálak csodálatos hangja oldhatja a stresszt, megnyugtathatja az idegeket, ellazíthatja a feszült izmokat, csillapíthatja a fájdalmakat. Jó tapasztalatok vannak a félelmek és szorongások sikeres oldására is.
Minden erőfeszítés nélkül gyorsan relaxált állapotban kerülhetünk, a hangjuk által jó szolgálatot tehet meditációhoz való előkészülethez, sőt a meditáció kísérő hangjaként is alkalmazhatjuk a hangtálak és gongok hangját, rezgéseit.